Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

20191008 091157 1024x743V dňoch 7.10. a 8.10. 2019 sa žiaci našej školy zúčastnili exkurzie do spoločnosti Plantex v obci Veselé, ktorá ponúka široký sortiment ovocných stromov i okrasných rastlín. Táto spoločnosť je zapojená aj do programu „Školské ovocie“. V tomto programe ide o pravidelné zabezpečovanie dodávok ovocia, zeleniny a vybraných produktov z ovocia a zeleniny do škôl. Plantex zabezpečuje čerstvé ovocie pre viac ako 30 000 detí po celom Slovensku. Naši žiaci sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií o ovocných stromoch a okrasných rastlinách, zbere a uskladňovaní ovocia. Všetky odrody jabĺk mohli aj ochutnať, pretože im zamestnanci pripravili ochutnávku. Domov si odniesli nielen veľa zážitkov ale aj darček, ktorým bola šiltovka, ovocné šťavy a jablká.

Mgr. Ľ. Čurgaliová

 

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný