Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

20180609 083347Naša škola sa v tomto školskom roku zapojila do projektu „Ľahšie to ide ľahšie“. Jeho cieľom je motivovať a inšpirovať deti k cvičeniu a vyššej pohybovej aktivite. Do projektu bolo zapojených množstvo žiakov 2. stupňa, ktorí tvrdo trénovali a odmenou im bol postup na celoslovenské finále.

Finále sa konalo 9.6.2018 v Bratislave za účasti najlepších 24 škôl z celého Slovenska. Celé podujatie malo profesionálnu úroveň, ktorú zabezpečovali „značkoví“ tréneri Maroš a Zuzana Molnároví, ktorých dopĺňali: zlatý chlapec z Göteborgu Richard Lintner, pedagóg FTVŠ UK Iľja Číž a jeho študenti. Počas exhibície sa k deťom pridali aj známi slovenskí športovci: bratia Rančíkovci, Ľubomír Višňovský, Miroslav Lažo, Peter Podhradský, Dominik Graňák, Filip Šebo, Róbert Vittek a mnohí ďalší. Program medzi súťažami vypĺňali Laci Strike so skupinou, kapela S hudbou vesmírnou, Emma Drobná so svojím priateľom Štepánom Urbanom a na záver raper Ego.  

Veľké finále bolo rozdelené do troch kôl (po druhom kole bol ešte beh na 500 metrov), v ktorých súťažiaci museli preukázať svoju rýchlosť, silu, vytrvalosť, koordináciu, ale najmä zohranosť a „tímového ducha“. Po absolvovaní všetkých kôl sa čakalo na vyhlásenie 6 najlepších škôl, medzi ne sme sa už neprebojovali a celkovo sme obsadili krásne 2. miesto v Nitrianskom kraji.

Našu školu reprezentovali: Alexandra Šubová, Tomáš Vallo, Matej Šlosár, Viktória Csámpayová, Ema Bradáčová, Ema Hasprová, Richard Egyűd a Adrián Zaťko.

Všetkým ďakujeme za príkladnú reprezentáciu školy a predvedený férový a tímový výkon. Pre nás ste boli najlepším tímom z celého Slovenska.

Mgr. Adrián Války a Mgr. Martin Záhorský

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný