Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

aDSC02956Tak ako je už našou každoročnou tradíciou, aj tento rok sme si očakávanie vianočných sviatkov spestrili speváckou súťažou Vianočný zvonček. V piatok, 15.12.2017 sa žiaci našej školy spolu so žiakmi ZŠ Čechynce stretli na pôde našej školy v ďalšom ročníku tejto súťaže. Tentokrát sa súťažilo v dvoch vekových kategóriách. Žiaci nám zaspievali slovenské, maďarské ale i anglické vianočné piesne. Deti, ktoré sa v súťaži umiestnili boli ocenené keramickým zvončekom a diplomom. Všetci zúčastnení boli odmenení sladkou maškrtou. Tešíme sa na účasť aj v budúcom roku.

Mgr. Dominika Valentová

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Najbližšie prázdniny

 

 

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný