Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

 

20151005 130813

V rámci národného projektu „Podpora polytechnickej výchovy na základných školách“, dňa 5.10.2015 na našej škole prebehla realizácia overovacej fázy aktivity 2.1 „Nové formy prípravy ZŠ na povolanie“ pod názvom „Pozrite, čo dokážeme“ v rámci predmetu Technika. Do tejto aktivity boli zapojený žiaci VIII. triedy po vedením pani učiteľky Mgr. Tatiany Liptákovej. Cieľom národného projektu, do ktorého je zapojená aj naša škola, je odborným vzdelávaním a prípravou rozvíjať pracovné zručnosti a talent našich žiakov.

Napísala T. Liptáková

 

 

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný