Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

IMG 20190506 13482411. apríl je Deň narcisov. Ulice miest a obcí zaplavia v tento deň žlté narcisy. Našu školu v danom období zaplavili knihy od Gabriely Futovej – O Bezvláske. Jej prečítaním vyjadrili naši žiaci podporu a spolupatričnosť ľuďom, ktorí bojujú s rakovinou. A prečo sme zvolili práve túto knihu? Spisovateľka Gabika bezvlásková Futová sa jedného dňa dozvedela, že je vážne chorá. Vlasy jej vypadali a spisovateľka ostala bez vlasov. Myslíte, že ju to trápilo? Vôbec! Spomenula si na deti, ktoré statočne čelia chorobe. Rozhodla sa podporiť ich napísaním rozprávky. Aj my všetci môžeme podporiť ľudí, ktorí to potrebujú. Ako? Úsmevom, pochopením, podporou, podaním pomocnej ruky,.... Nie je podstatné, kto má aké vlasy, aké nohy a aké uši. Podstatné je, kto má aké SRDCE.

Pani spisovateľku sme oslovili a naša aktivita ju natoľko zaujala, že sa rozhodla s nami stráviť jedno júnové predpoludnie. Tešíme sa na jej návštevu.

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný