Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

20180411 085217Dňa 11.4. 2018 sa naši žiaci zúčastnili McDonald's Cupu 2018. Organizátori nás zaradili do skupiny so ZŠ Čechynce a s nitrianskymi školami: ZŠ Fatranská, ZŠ Ščasného, ZŠ s MŠ sv. Gorazda a SZŠ UNES.

V úvodnom zápase sme nastúpili proti najväčšiemu favoritovi turnaja – ZŠ Fatranská a prehrali sme 0:6. Následne sme ale zdolali SZŠ UNES 2:1, zvládli sme derby zápas s Čechyncami 4:3 a porazili aj ZŠ Ščasného 2:0. O celkové druhé miesto sme prehrali záverečný zápas so ZŠ s MŠ sv. Gorazda v pomere 0:3. Naši žiaci ukázali bojovnosť, futbalové nadšenie a obsadili konečné 3. miesto.

Naše družstvo je zapojené aj do súťaže SRDCOM SPOLU, ktorú tiež organizuje McDonald. Nájdete nás pod názvom „Golianovské včely“ . Pošlite odkaz alebo odkaz s obrázkom a podporte nás v športovom úsilí. S každým novým odkazom sa zvyšuje šanca na výhru jednej z troch nádherných cien. Na jednu mailovú adresu môžete odoslať až 5 odkazov! Mladých futbalistov môžete podporiť cez nasledujúci link: https://www.mcdonaldscup.sk/tymy/

Mgr. Martin Záhorský

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný