Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

20180411 085217Dňa 11.4. 2018 sa naši žiaci zúčastnili McDonald's Cupu 2018. Organizátori nás zaradili do skupiny so ZŠ Čechynce a s nitrianskymi školami: ZŠ Fatranská, ZŠ Ščasného, ZŠ s MŠ sv. Gorazda a SZŠ UNES.

V úvodnom zápase sme nastúpili proti najväčšiemu favoritovi turnaja – ZŠ Fatranská a prehrali sme 0:6. Následne sme ale zdolali SZŠ UNES 2:1, zvládli sme derby zápas s Čechyncami 4:3 a porazili aj ZŠ Ščasného 2:0. O celkové druhé miesto sme prehrali záverečný zápas so ZŠ s MŠ sv. Gorazda v pomere 0:3. Naši žiaci ukázali bojovnosť, futbalové nadšenie a obsadili konečné 3. miesto.

Naše družstvo je zapojené aj do súťaže SRDCOM SPOLU, ktorú tiež organizuje McDonald. Nájdete nás pod názvom „Golianovské včely“ . Pošlite odkaz alebo odkaz s obrázkom a podporte nás v športovom úsilí. S každým novým odkazom sa zvyšuje šanca na výhru jednej z troch nádherných cien. Na jednu mailovú adresu môžete odoslať až 5 odkazov! Mladých futbalistov môžete podporiť cez nasledujúci link: https://www.mcdonaldscup.sk/tymy/

Mgr. Martin Záhorský

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Najbližšie prázdniny

 

 

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný