Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

danielle nicieMarcela PinheiroAj tento rok sa naša škola zapojila do projektu EDUCATE SLOVAKIA pod záštitou organizácie Aiesec. V týždni od 12.2. - 16.2.2018 budú na našej škole pôsobiť na hodinách anglického jazykav 2. - 9. ročníku 2 stážistky, Danielle z Nového Zélandu a Marcela z Brazílie. Vyučovacie hodiny budú zamerané na témy ako: spoznaj mňa a moju krajinu, tradície krajiny, umenie krajiny, problémy vo svete, každý je iný, medzikultúrna komunikácia a ďalšie. 

 
Mgr. D. Valentová

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný