Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

   

srdieckaDSC01611a

Deň matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robia. Naša škola nedočkavo dýchala slávnostnou atmosférou oslavy tohto vzácneho sviatku vo štvrtok 11. mája. Pestrý program plný krásnych vyznaní, básní, milých myšlienok, ale i spevu a tanca si pre svoje mamičky pripravili žiaci našej školy. Pod vedením svojich pani učiteliek sa trpezlivo pripravovali na svoje vystúpenia, za čo im patrí veľká vďaka. Snáď sa im podarilo zahriať srdce, pohladiť dušu, trošku pobaviť a vyčariť úsmev na tvári všetkých mamičiek.

srdiecka
Štebotali sýkorienky za rána,
že sa chystá, že sa chystá oslava.
Sviatok majú mamy - veliký,
máme pre ne kvety i veršíky.
Kto rozpráva mi rozprávku?
Kto kladie ruku na hlávku?
Kto navarí a napečie?
Kto je môj smiech a bezpečie?
S kým je mi vždy tak ohromne?
Kto smúti, keď je smutno mne?
 
Moja mama!
srdiecka
 
matka 

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Najbližšie prázdniny

 

 

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný